Week van de Smaak: De gustibus et coloribus

Gepubliceerd op Donderdag 24 oktober 2019
12 november 201926 november 2019

Tijdens de dertiende editie van de Week van de Smaak brengen we kleur in ons bord. Tussen 12 en 26 november laten we ons van onze meest artistieke kant zien en brengen we onze eetcultuur in contact met kunst. Kunst met grote én kleine ‘k’. Tijdens de Week van de Smaak brengt voeding ons samen. Ook in Menen, Lauwe en Rekkem staat er heel wat ‘smaakvols’ op het menu.

di 12 november | 14:00-17:00 | LDC Dorpshuis, Rekkem

Koken met kleur

In samenwerking met Huize Coulon maken we een aantal verrassende, kleurrijke gerechtjes klaar | Prijs: 5 euro | ldc.dorpshuis@menen.be

do 14 november | 14:00-16:30 | LDC Allegro, Menen

Film ‘Chef’

Chef-kok Carl Casper neemt plotseling ontslag bij een groot en bekend restaurant in Los Angeles. Hij laat alles achter en vertrekt naar Miami. Met de hulp van zijn ex-vrouw, beste vriend en zoontje knapt hij een oude foodtruck helemaal op en begint hij zijn eigen restaurantje. Maar dan op wielen. Tijdens dit prachtige culinaire avontuur herontdekt Carl zijn creativiteit en passie voor koken, leven en liefde. Duur: 114 min | Prijs: 4 euro | ldc.allegro@menen.be

za 16 november | 12:00 | Stadhuis, Menen

Culinaire wandeling

Op een ontspannen manier verkennen we samen met een gids het centrum van Menen. Onderweg tafelen we gezellig en lekker op vier Meense locaties. Dit zijn de kleurrijke ingrediënten van de culinaire wandeling van de Gidsenkring Menen, dit naar aanleiding van hun 25-jarig bestaan. Inschrijven is verplicht via overschrijving van 45 euro op het rekeningnummer van de Gidsenkring Menen BE98 0682 2256 3493 met vermelding van het aantal personen + keuze voor vis of vlees voor het hoofdgerecht en dat tegen uiterlijk 10 november | Prijs: 45 euro | toerisme@menen.be

za 16 november | 12:00 | Zaal Astoria, Hospitaalstraat 67, Lauwe

Eetfestijn thema ‘De kip’

Linx+, Curieus en Culturele Centrale verwennen je met een romige koppensoep ‘Agnes Sorrel’, kipkroket met sla en tomaat, vol-au-vent met koude groenten en frietjes, Gentse waterzooi met aardappeltjes en een dessert | Prijs: 25 euro |
jacky.behaegels@telenet.be

di 19 november | 11:30-14:00 | LDC Allegro, Menen

Kleurrijke gerechten

Onze vrijwilligers staan voor jullie klaar om lekkere kleurrijke gerechten te serveren. Er kan geproefd worden van een soepje, voorgerecht en hoofdgerecht van andere landen. De mensen van Refu interim zorgen voor het hoofdgerecht. In de prijs zijn alle proeverijen en één drankje inbegrepen (water of een glas wijn). In samenwerking met de dienst integratie Stad Menen en Refu interim | Prijs 10 euro | ldc.allegro@menen.be
di 19 november | 19:00-21:00
Bibliotheek, Menen
Theemeester Ann
Ann Vansteenkiste zal een boeiend verhaal brengen: Literair tafelen met ‘De Kok en de Tuinman’. Het wordt een literair culinaire wandeling doorheen het gelijknamig boek met enkele seizoensgebonden hapjes als verpozing: een walnotentaart, het november recept uit het boek en een kopje thee | Prijs: 2 euro |
bibliotheek@menen.be

za 23 november | 14:00-03:00 | CC De Steiger, Menen

Kunstenfstvl boEgiewoEgie

Met onder andere Bert Dockx en De Smerige Drie (met o.a. Mauro Pawlowski). De nadruk ligt op de verschillende kunstvormen, zoals dans, theater, muziek, woord. Nieuw dit jaar is Refu Interim die speciaal voor de Week van de Smaak verse wereldse gerechten komt maken met inwoners van het Rode Kruis opvangcentrum Menen. Een extra dimensie voor een totaalbeleving | Prijs: 10 euro |
www.bgwgkunstenfestival.be

di 26 november | 14:00-17:00 | LDC Dorpshuis, Rekkem

Kleurrijke hapjes 

Onze vrijwilligers zorgen voor lekkere hapjes in een gezellig kader | Prijs: 5 euro | ldc.dorpshuis@menen.be