De scholengemeenschap De Leiebrug verwelkomt na de zomervakantie twee nieuwe directeurs: Ruth Vanhaezebrouck en Lies Theys.
Ruth Vanhaezebrouck, huidig directeur bij Gemeentelijke Basisschool (GBS) Barthel in Rekkem, wordt vanaf 1 september aangesteld als directeur bij GBS De Wonderwijzer in Lauwe. Zij vervangt er Philippe Vanlangendonck die met pensioen gaat.
Lies Theys neemt het roer van Ruth over in GBS Barthel. Beide directeurs genieten van heel wat ervaring en zijn geen onbekenden in de school.
Samen met de directeurs wil het schoolbestuur blijvend inzetten op een volwaardig, kwalitatief onderwijsbeleid. Met het stedelijk onderwijs wordt bovendien extra ingezet op innovatieve projecten.
Griet Vanryckegem, schepen van onderwijs: "Ik wens beide directeurs heel veel succes in de nieuwe uitdaging. Onze twee gemeentescholen die samen ongeveer 660 leerlingen en 70 leerkrachten tellen, blijven een vaste waarde in onze deelgemeenten."