De Warmste Week in Menen

Gepubliceerd op Vrijdag 20 oktober 2023
18 december 202322 december 2023

De Warmste Week van de VRT zit dit jaar niet alleen in Brugge: ook in Menen zetten we de Warmste Week uitgebreid in kijker om zo goede doelen, ook lokale initiatieven, rond het thema ‘Opgroeien zonder zorgen’ te kunnen steunen. We doen dat dit jaar een stuk grootser dan vorig jaar met een eigen glazen huis voor de Warmste radio op de Grote Markt, een Warmathon én een kersthappening als afsluiter van de Warmste Week.

De Warmste Week 2023

De Warmste Radio van 18 tot 22 december

Op maandag 18 december geeft Jess FM het startschot van een week Warmste radio van eigen bodem in het glazen huis op de Grote Markt van Menen. 

We maken in het glazen huis radio met en voor onze inwoners rond het Warmste Week thema ‘Opgroeien zonder zorgen’. We doen dat van maandag 18 tot en met vrijdag 22 december, telkens van 15:00 tot 19:00. Op zaterdag 23 december tijdens de wekelijkse markt blikken we op de radio ook terug op deze unieke week. We zetten het thema met lokale spelers en partners maximaal in de kijker én hopen zo natuurlijk een aardige cent te verzamelen.

Bijdragen kan door: 

  • jouw Warmste Week-actie (bv. met jouw vereniging of sportclub) in de kijker te zetten op onze lokale radio;
  • jouw favoriete song aan te vragen op Jess FM tijdens de Warmste Week voor minstens 1 euro: kom jouw donatie persoonlijk afgeven in het glazen huis;
  • live een nummer te brengen in het glazen huis.

Eén of meerdere van bovenstaande Warmste Week-initiatieven kun je hieronder registreren.

Wie weet horen we jou binnenkort op onze Meense Warmste Week-radio!
Jess FM kun je beluisteren via FM 89.9, DAB+ en www.jessfm.be.

Storten kan na registratie met mededeling: 'WW - naam aanvrager + initiatief' op BE44 0910 1963 4445.

Warmathon Menen

De Warmathon op woensdag 20 december

Schrijf je in voor 10 euro, steun zo de Warmste Week in Menen, zet een kerstmuts op en loop of wandel zo veel lokale rondjes als je wil tijdens onze Warmathon op woensdag 20 december op en rond de Grote Markt. 

Met start en aankomst ter hoogte van het glazen huis kun je jou met familie en vrienden sportief uitleven voor het goede doel

Er zijn maar liefst 4 startmomenten: om 15u, 16u, 17u en 18u. Je kan rondjes lopen of wandelen tot en met 19u (1 rondje = 650m).

De warmste kerst 2023

De Warmste Kerst op vrijdag 22 december

Na de grootste eendagskerstmarkt met Kerst in Lauwe, presenteren we op vrijdag 22 december de Warmste eendagskerstmarkt: Kerst in Menen

Het is meteen de apotheose van een boeiende Warmste Week. We toveren de Grote Markt om tot een warme kerstmarkt met foodtrucks en animatie

  • 17u - 18u: Het Sinjakoor brengt kerstliederen
  • 21u - 22u: Live optreden van de Woodbeez

We maken ook bekend hoeveel onze Warmste Week in totaal heeft opgebracht.

Fatburn Danceclass

Fatburn Danceclass by Malika op maandag 18 december

Wil jij je overbodige kilo's wegwerken?  Schrijf je hieronder in, stort 5 euro en kom mee in groep genieten van dit unieke evenement op de Grote Markt.

Dit gaat door van 19u30 tot 20u30.

Zumba met Maddie

Zumba met Maddy op dinsdag 19 december

Dans jezelf fit met Zumba met Maddy en steun het goede doel! Schrijf je hieronder in, stort 5 euro en kom mee in groep genieten van dit unieke evenement op de Grote Markt.

Dit gaat door van 19u30 tot 20u30.

Schrijf je hier in voor onze activiteiten

Aan welke activiteit wil je deelnemen?
Woensdag 20 december startmoment om 15:00. Prijs: 10 euro
Woensdag 20 december startmoment om 16:00. Prijs: 10 euro
Woensdag 20 december startmoment om 17:00. Prijs: 10 euro
Woensdag 20 december startmoment om 18:00. Prijs: 10 euro
Maandag 18 december van 19u30 tot 20u30. Prijs: 5 euro
Dinsdag 19 december van 19u30 tot 20u30. Prijs: 5 euro