Kernteam

Wat is het kernteam? Wat doet het?

Het kernteam is samengesteld uit bewoners van Menen, vertegenwoordigers van de industrie lokale en gewestelijke overheid en tekent het proces uit om een lokaal eigenaarschap te creëren voor de participatie.

Samenstelling

Peter d'Aubioul – Vlaamse overheid, team Milieugezondheidszorg West-Vlaanderen – peter.daubioul@wvg.vlaanderen.be
Maja Mampaey – Vlaamse overheid, dienst Milieu & Gezondheid – maja.mampaey@lne.vlaanderen.be
Vanya Verschoore – medisch milieukundige Logo Leieland – vanya@logoleieland.be
Hannelore Zoetardt – milieuambtenaar stad Menen – Hannelore.Zoetardt@menen.be
Maarten Tavernier – milieuambtenaar gemeente Wevelgem – maarten.tavernier@wevelgem.be
Catherine Christiaens – dienst wonen stad menen – catherine.christiaens@menen.be
Nathalie De Temmerman – burgerparticipatie – nathaliedetemmerman@skynet.be
Jozef Bousse – voorzitter milieuraad – jozef.bousse@skynet.be
Luc Waignein – firma Galloo – luc.waignein@galloo.com
Herman Wenes – voorzitter Grenslandplatform – hwenes@bw-tveer.be

Verslagen

verslag lokaal kernteam 26.02.2014 

verslag lokaal kernteam 26.03.2014

 verslag lokaal kernteam 14.05.2014

 verslag lokaal kernteam 01.10.2014 

 verslag lokaal kernteam 25.02.2015