Brug Lauwe - Wevelgem

Brug Wevelgem Lauwe

De Vlaamse Waterweg vernieuwt de brug over de Leie tussen Lauwe en Wevelgem. De werken starten in augustus 2026 en duren naar verwachting ongeveer vier jaar. Op deze pagina vind je vooral informatie over de hinder en de bereikbaarheid in Lauwe.

Laatste update: 30 juli 2026

Blijf op de hoogte

Op deze pagina verzamelen we de informatie die belangrijk is voor inwoners van Lauwe. We vullen de pagina aan wanneer de planning wijzigt of wanneer nieuwe verkeershinder bekend is.

Meer informatie over het volledige project, de planning en het ontwerp van de brug vind je op de website van De Vlaamse Waterweg.

Bekijk het volledige project bij De Vlaamse Waterweg

Vragen over de werken?

De Vlaamse Waterweg is de bouwheer van het project. Stad Menen volgt de gevolgen voor Lauwe mee op en communiceert over lokale verkeershinder en bereikbaarheid.